Erotické příběhy roztáhla nohy

Když jsem si vyholila čerstvě svojí kundičku,neváhala jsem ze šatníčku vytáhnout ouzkou džínovou minisukni a přiléhavé tričko. Nesla jsem mužskýmu snídani dokonce to ocenil slovy že nemám v sukni zas tak špatný nohy a abych se neohýbala neboŤ je mi vidět zadek.

Myslela jsem že ho kopnu botkama na vysokém podpadku,ale neučinila jsem tak. Když jsme posnídali,došel do garáže pro auto a já odsouzená v těchto případech když jedeme spolu na sedačku spolujezdce četla jsem si cestou esemestičky od mých přátel. Ve mlýně jsme nebyli první stálo tam již několik aut mezi které jsme nenápadně vcucli můj vrak.

Vystoupili jsme a starodávnou branou vešli dovnitř. Na zahradě bylo několik stolů plných dobrot a kolem několik bavících se lidiček,převážně jsem je neznala.

Z davu vyplul náš hostitel pozdravil se s mužem a mě složil docela hezký kompliment že mám pod holým bříškem hezkou sukýnku. Popíjeli jsme,povídali o všem možném a já jsem uzobávala ze stolu spousty dobrot. Až se den pomalu překulil do pozdního odpoledne. To už jsem se pro chlebíčky ohýbala bez bázně a hany až se toho všiml jeden kluk a řekl že jí mám moc pěknou a jestli bych jí pořádně nevokázala aby se mi pořád nemuseli koukat pod sukni.

Nastalo všeobecné povídání o sexíku a pornu. Sedla jsem si na dřevěnou lavici s nohama křížem,hostitel pravil,že mám krásný stehýnka a jak on tak ostatní naléhali když mám takovou hezkou mini,abych okázala. Dala jsem si zprvu kolena až pod bradu,botka na tu lavici a když naléhali ještě roztáhla jsem pořádně nohy do véčka.

Líbilo se jim to,zvlášt když jsem si jí packou pohonila a roztáhla. Všichni přítomní měli názor že nejlepší porno je koukat na přirozené a tak vyzvali se vzájemě aby mě vošukali že jsem stejnak už vlhká. Zeptali se mě koho bych chtěla tak jsem řekla že hostitele,protože byl fajn a jednak se mi líbil a pak také mu parádně stál. Vstala jsem z lavice a než jsem sivyhrnula tričko a sukni odklidili zbytky nedojedeného ze stoluPo vytažení ouzonké sukně vlezla jsem si přes židli na erotické povídky kraj stolu,roztáhla jsem naplno nohy a nastavila svojí číču aby mohl parádně zezadu.

Odklonila jsem se od ní a měla jsem co dělat, abych se nerozbrečela. A toho si slečna Marie hned všimla, takže mi řekla, že mi k tomu dá dostatečný důvod. Navíc si stejně zasloužím trest za to, že nedávám pozor. Posadila se na židli místo mě a ukázala mi, abych se jí přehnula přes nohy. Nechtěla jsem to dělat, zapomněla jsem si totiž kalhotky doma, takže by to hnedka viděla. Ona si ale nedala říct, a tak jsem nakonec poslušně nalehla na její nohy a odhalila svůj zadeček, který z opravdu krátké sukně vyčuhoval ven.

Čekala jsem, že mou holou zadnici bude nějak komentovat, ale neudělala to. Podívala se na mě a potom mě pořádně a rázně švihla dlaní přes zadeček. Vyjekla jsem bolestí a překvapením. Jí to ale nestačilo, a tak hned pokračovala. Plácala mě přes zadek jako malou zlobivou holku, až jsem cítila, jak mám celé pozadí v jednom ohni.

Určitě jsem na zadečku měla obtisky její ruky. Ruka slečny Marie se mi sunula po holém zadečku znovu, ale tentokrát mě neuhodila.

Místo toho mi zajela k odhalené kundičce a pohladila mě po ní. Neodvažovala jsem se ani muknout, když mi prsty zkoumala mou lasturku a i se svými dlouhými nehty mi zajížděla dovnitř a ven a potom si ten prst olizovala. V kombinaci s tou bolestí to bylo hrozně vzrušující, takže jsem se neubránila a po chvíli začala sténat.

Slečna Marie mě přitom chytila pevně za vlasy v culících a hlavu mi zvrátila dozadu, takže mě v podstatě přišpendlila na místě. Rukou mi mezitím jezdila v lasturce a prstila mi ji. Její palec se mi nořil do análu, jak se do toho opírala.

Cítila jsem její prst, jak mi klouže v mindě sem a tam, jak je tam kluzko a příjemně vlhko. Pak najednou přestala a znovu mě několikrát uhodila přes zadeček a to pravítkem. Vykřikla jsem slastí a překvapením zároveň, už jsem nečekala, že to udělá. Navíc její rány teď měli mnohem větší důraz a několikanásobně víc bolely. Asi po dvaceti ranách na holou mě konečně pustila a já se postavila. Sukýnka mi stěží zakrývala obnažený červený zadeček, který mě hrozně pálil.

Slečna Marie se na mě povýšeně dívala a potom beze slova roztáhla nohy. Pravítkem ukázala na svou kundu v kalhotkách. Poslušně jsem si klekla na zem a pustila se do lízání. Odhrnula jsem si stranou její vlhké kalhotky a prsty zabořila už do mokré pizdy.

Učitelka se hned začala hladit po ňadrech a přitom sténala. Prstila jsem ji a lízala jí u toho klitoris , zatímco ona spokojeně mručela. Její šťáva, která z ní tekla, mi chutnala, a tak jsem se na ni přisála a žužlala její pysky, abych dostala víc. Slečně Marii to ale ještě nestačilo, a tak popadla mou hlavu a pomalu mi ji nacpala do své kundy, tak silně mě u ní držela.

Skoro jsem nemohla dýchat. Když měla dost, pustila mi hlavu a místo toho mi vrazila do ruky pravítko. Nejdříve jsem ho ale musela celé pěkně olízat, pomalu a pořádně, abych jí ho potom mohla vsunutou do mindy. Zasunout do její jeskyně šlo těžko, ale když už jsem ji s ním potom šukala, tak to tak hrozné zase nebylo.

Když se slečna Marie na pravítku udělala a postříkala mě svou mízou, narovnala si kalhotky a rázně se postavila.

... prosinec „Dívky! Ode dneška prohlídka spočívá v tom, že si každá lehne na záda na postel , roztáhne nohy a chytí si je za kolena!“ Prohlídku toho večera. Jen si tady rychle lehni a roztáhni nohy! Nemám čas se s tebou dlouho bavit!“ Oddala se tedy selka laskání vojáka, který ji tak znamenitě nabral, že musela prdět. Podle zařezávajících se provazů cítila, že má svázané obě nohy k sobě za kolena a . Roztáhnul jsem jí nohy, abych si také mohl prohlédnout, co to tam má .

Erotické příběhy roztáhla nohy

Okamžitě se zakousla do ukazováčku, až jí kůže kolem zoubků úplně zbělala. Začala jsem se zmateně omlouvat a sklopila jsem oči. Sklonil hlavu a každé místečko jí zahrnul žhavými polibky. Uvědomil si, že kalhoty jsou mu už od chvíle, co ji dnes potkal zoufal těsné. Je to antická stavba, která nelze minout, je třetí nejnavštěvovanější památkou celé Francie. Markéta nám vytáhla první společný úkol.

Erotické příběhy roztáhla nohy